Anasayfa > Hizmetlerimiz

Firmamız deneyimli teknik kadrosu ile uzun yıllardır Elektrikli Asma İskele, Cephe Temizlik Makinaları için çalışma yapmış, üretimini, bakımını ve revizyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir.

Firmamız ayrıca kendi ürünlerimiz haricindeki yerli ve yabancı bir çok firmanın bakımlarını garantili olarak yapmaktadır.

SATIŞ : İhtiyacınıza uygun iskele ve makinaları projelendirip üretimini yapıyor yedek parçaların imalatını yapıyoruz.

KİRALAMA : Aser Makina olarak ihtiyacınıza uygun olan asma iskeleleri sizler için en uygun fiyata kiralıyoruz.

MONTAJ : Cephe temizlik makinaları ve Asma iskelelerin montaj işlerini profesyonel olarak yaparak, sisteminizin başlangıçtan itibaren sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti ediyoruz.

SERVİS : Aser Makina olarak sattığımız ürünler için 2 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca uzman ekiplerimiz ile bakım ve onarım işlerinizi yapıyoruz.

ÖZEL İMALAT : Deneyimli ve konusunda deneyimli mühendis kadromuz ile binanıza uygun olan DIŞ CEPHE TEMİZLİK MAKİNALARI nın tasarımını ve imalatını sizler için yapıyoruz.

YEDEK PARÇA : İhtiyacınıza uygun olan asma iskele ve dış cephe temizlik makinaların yedek parçalarının satışını ve özel parçaların imalatını yapmaktayız. Ürettiğimiz her makina için 10 yıl yedek parça garantisi vermekteyiz.

Copyright 2021 - Aser Makina - Cephe Temizlik Sistemleri ve Elektrikli Asma İskele İmalatçı Firma